GİTAR KURSU

Bizce enstrümanların en havalısı gitardır çünkü elektro, bas, klasik gibi çeşitleri ile her müzik türünde kendine yer bulur ve şöhretini yaşarken ayrıcalıklı bir müzik zevki sunar. Hepimiz hayatımızda en az bir kez gitar çalmayı öğrenmek istemişizdir. Özellikle müziğin hayal dünyasını ele geçirdiği küçük yaşlarda bu istek epey fazladır. 7 yaşından itibaren her yaştan öğrenciye profesyonel gitar dersleri veren atölyemizde öğrencilerimizin içindeki müziğin sesi hiç susmaz ve herkes kendi ritmini bulabilir.

Bireysel ve benzersiz öğretim metotları ile verilen gitar eğitimimiz, her öğrencimizin en iyi anlayacağı şekilde katılmalı ve eğlenceli bir şekilde gerçekleşir. Öğrencilerin müziği ve çaldıkları enstrümanı daha çok benimsemeleri için repertuvar oluşturulurken sevdikleri müzik türündeki parçalar üzerinde yoğunlaşılır. Böylece gitar dersleri alırken, hem enstrümana,hem farklı müzik türlerine,hem de müziğe dair ilgi ve sevgi de arttırılmış olur.

Gitar çalmayı öğrenmenin en keyifli yanı çabuk sonuç alınabilen bir enstrüman olmasıdır. Özellikle de işini iyi yapan profesyonellerimizden eğitim alıyorsanız birkaç ay içerisinde şarkılar çalmaya başlamanız işten bile değildir. Küçük yaştaki çocuklar için bedensel ve zihinsel gelişimi destekleyen,yetişkinler için ise günlük koşturmacalardan bir kaçış, bir terapi ve alternatif kariyer yaratan gitar kursu, ayrıca sosyalleşmek ve bir hobi edinmek için de güzel bir seçenektir. Ev sıcaklığında ders verilen sanat atölyemizde eğitim için gerekli tüm donanım, materyal ve enstrümanlar mevcuttur ve müzik meraklılarını beklemektedir.

Siz de MANİSA‘da gitar kursu arayışında iseniz sanat atölyemizin benzersiz kurslarından faydalanabilir, haftanın her günü size ve eğitmenlerimize uygun saatlerde eğitim alabilirsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun Prozodi Sanat Atölyesi’nde mutlaka size uygun bir enstrüman ve size uygun bir eğitim metodu vardır!

Kurslarımız haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır. 

1 aylık kurs birbirini takip eden 4 haftadan oluşur.

Ders saatlerimiz 4-6 yaş arası 40 dakika,
7 yaş ve üzeri 50 dakikadır.

 

BİZİ ARAYIN
Open chat
WHATSAPP
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?