BAĞLAMA KURSU

Eğlenceler, dini törenler ve hatta tedavi ayinleri… Geniş bir coğrafyaya yayılmış olan Türk ulusu tarih boyunca bu faaliyetlerde ve çok daha fazlasında müzik aletlerinden yararlanmıştır. Zamanla Türklerin geleneksel çalgısı olan kopuzun yerini alan bağlama, günümüzde Anadolu’nun simgesi olarak kabul edilir. Pek çok ozanımızın, aşıkların ve şairlerin gönlünden kopanlara eşlik etmiş olan bağlama özellikle son dönemde gençler arasında da popüler hale geldi. Hal böyle olunca Prozodi Sanat Atölyesi olarak biz de bağlama öğrenmek istiyorum diyen herkese kapılarımızı araladık. Kaç yaşında olursanız olun bu şahane enstrümanı çalmaya başlamak için asla geç ya da erken değil. 7 yaşından itibaren çocuk, genç ve yetişkin herkese açık olan Prozodi bağlama kursu, size özel eğitim metotları ve arkadaş canlısı uzman eğitmenler ile dolu sıcacık ortamıyla tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Özellikle küçük yaşta alınan enstrüman eğitimi, çocuklar için el-göz koordinasyonunu sağlama, hayal gücünü geliştirme, dikkat toplama, aşırı kaygıdan kaçınma ve duygusal bağ kurabilme gibi pek çok alanda faydalıdır. Atölyemizin bağlama kursu kapsamında çocuklarla birlikte eğlenip öğrenerek eğitim veren uzmanlarımız, pedagojik formasyona sahip, her yaştan öğrencilerine hitap eden eğitim metotlarını bilen ve en kaliteli, en hızlı şekilde enstrüman çalmayı öğreten öğretmenlerdir. Sımsıcak bir arkadaş ortamından farksız olan kurs ortamında çocuklar, sosyalleşmeyi, müziği tanımayı ve bağlama çalmaya dair detaylar ile birlikte kültürümüzü yaşatmayı öğrenirler.

Sizin veya çocuğunuzun hayalindeki “o” enstrüman bağlama ise sanat atölyemizin bağlama kursu esnek ders saatleri, uzman eğitmen kadrosu, sıcacık ortamı, seviyelere ve yaş gruplarına uygun eğitim programları ile sizi bekliyor! Öğrenme garantili olan kursumuzda herkes hayalindeki enstrümanı çalabilir ve gerek hobi olarak gerek profesyonel müzisyen olarak kariyerine devam edebilir. Koro çalışmaları, oryantasyon programları gibi pek çok proje ile sezona başlayan Prozodi Sanat Atölyesi olarak sizinle ortak notalarda buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kurslarımız haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır. 

1 aylık kurs birbirini takip eden 4 haftadan oluşur.

Ders saatlerimiz 4-6 yaş arası 40 dakika,7 yaş ve üzeri 50 dakikadır.

BİZİ ARAYIN
Open chat
WHATSAPP
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?