UKULELE KURSU

Müzik bir ifade biçimi olarak doğuştan kazandığımız yetilerdendir. Çoğumuz kelimeleri, anlamlı cümleler kurmayı dahi öğrenmeden dans etmeyi ve şarkılara eşlik etmeyi öğreniriz. Farklı dans kültürlerinin yaygın olduğu Hawaii kökenli bir enstrüman olan ukulele, içindeki müziği dışa vurmak isteyenler için oldukça eğlenceli bir alternatiftir. Yapı itibariyle küçük gitarlara benzeyen ukulele, ses tonu olarak da daha tiz tınılara sahiptir. Soprano, concert, tenor ve bariton gibi farklı ebatlarda farklı sesler çıkarabilen türleri olan ukulele, öğrenmesi oldukça kolay bir enstrümandır. Günümüze dek yerli yabancı pek çok ünlü ukulele dersleri almış ve ders vermişlerdir.

Siz de bu sesi kendinden büyük, minyatür enstrümana ilgi duyuyorsanız ilk adım olarak sanat atölyemizin profesyonel ukulele dersleri için kayıt yaptırabilirsiniz. İsteyen herkesin çalabileceği bol eğlenceli bu enstrüman alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından keyifli eğitim programları ile öğretilir. 7 yaşından itibaren çocuk, genç ve yetişkin pek çok öğrenciye eğitim verdiğimiz ukulele kursu, özellikle minik kursiyerlerimizin elleri için uygun ve kolay çalınabilir bir enstrümandır.

Özellikle çocuklarının iyi bir akademik eğitim almasını isteyen aileler, eğlenceli ve sosyal bir ortamda ukulele eğitimi aldırarak hem fiziksel hem de psikolojik gelişimi destekleyebilirler. Pedagojik yaklaşıma sahip uzman eğitmenlerimiz, enstrümanı çocukların anlayabileceği şekilde görsel ve işitsel destekli uygulamalar, şarkılar ve oyunlarla bireysel ve benzersiz eğitim metotları ile öğretir. Ukulele dersleri kapsamında yetişkinler için eğitim müfredatlarımız ise yine bireysel olarak hazırlanır ve sıcacık bir ortamda çay ve sohbet eşliğinde eğlenerek öğrenmeyi mümkün kılar. Sanat atölyemizin profesyonel enstrüman kursları her yaş grubundan kadın ve erkek tüm öğrencilerimiz için müzik eğitimi almanın en güzel yoludur.

Kurslarımız haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır. 

1 aylık kurs birbirini takip eden 4 haftadan oluşur.

Ders saatlerimiz 4-6 yaş arası 40 dakika,

7 yaş ve üzeri 50 dakikadır.

BİZİ ARAYIN
Open chat
WHATSAPP
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?