MÜZİK OKULLARINA HAZIRLIK

Müzik, insanların çoğu için ruhun gıdasıdır ancak bazıları müziği hayatlarını kazanmanın bir yolu olarak görür. Profesyonel bir iş olarak müzikle uğraşmak oldukça güzel bir hayal olmakla birlikte öncesinde müzik okulları veya konservatuvar gibi bazı prosedürlerden geçmek gerekir. Bunun içinse yalnızca bu okulların düzenlediği sınavlara yönelik destek veren uzmanlardan ve konservatuvar ve müzik okullarına hazırlık kurslarından yararlanmak gerekir.

Önceki yıllarda pek çok öğrencisini güzel sanatlar, müzik öğretmenliği ve konservatuvar sınavlarına hazırlık için yetiştiren ve yüksek başarılar elde eden sanat atölyemiz, halen bu okulların sınavlarına öğrenci hazırlıyor ve öğrencilerinin konumları ile gururlanmaya devam ediyor. Her biri müzik bölümü mezunu profesyonel eğitmenlerden oluşan uzman kadromuz ile güzel sanatlar liselerine hazırlık, konservatuvar ve müzik okulları, öğrencilerimiz için birer hayalden çok daha fazlası oluyor.

Öğrencilerimizin sıcacık bir ortamda, kolay ulaşım sağlayabilecekleri ve haftanın her günü her saatte eğitim alabilecekleri müzik okullarına hazırlık kursu, her öğrencimize özel, benzersiz eğitim metotları ile gerçekleştirilir. Ritmik-melodik hafıza oluşturma, nota bilgisi, akor seslerini ayırt etme, müzik kulağı geliştirme, deşifre ve profesyonel şarkı söyleme gibi pek çok aşamadan oluşan eğitim içeriğimiz öğrencilerimiz için öğrenme garantilidir. Sanat atölyemizi tercih eden müzik okulu adayı öğrencilerimiz, burada farklı enstrümanları tanıma, sosyalleşme ve keyifli vakit geçirme gibi pek çok ayrıcalığa da sahip olur.

Siz de müziği bir tutku olarak görüyor ve hayatınızın her alanında müzikle ilgilenmek istiyorsanız, hayalinizdeki okula kabul olmanın ilk adımı Prozodi Sanat Atölyesi’nden geçiyor. Manisa’da müzik okullarına hazırlık için alabileceğiniz en iyi, en kaliteli ve en hızlı eğitim için hemen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kurslarımız haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır. 

1 aylık kurs birbirini takip eden 4 haftadan oluşur.

Ders saatlerimiz 4-6 yaş arası 40 dakika,

7 yaş ve üzeri 50 dakikadır.

BİZİ ARAYIN
Open chat
WHATSAPP
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?