ONLİNE MÜZİK EĞİTİMİ

Pandemi süreci herkes için özellikle sosyal anlamda oldukça yorucu oldu. Okullar, kurslar, sergiler, ofisler ve kafeler gibi sosyal alanların kapatılması ya da riskli bölge olması bizleri arkadaşlarımızdan ve hobilerimizden uzak bıraktı. Genellikle evde vakit geçiren ya da ev-iş arasında koşturan bireyler olarak böylece tabiri caizse “kendi kabuğumuza çekildik” ve aktivite eksikliği yaşadık. Manisa’nın en çok tercih edilen müzik kursu olan Prozodi Sanat Atölyemiz ise pandemi sürecinin başından beri fiziksel sınırları kaldırarak online müzik kursu ile eğitime kesintisiz olarak devam etti. Öğrencilerinin enstrüman eğitimlerinde geri kalmamasını ve severek ilgilendikleri bu uğraşı karantina sürecinde bir terapi olarak kullanmalarını hedefleyen uzmanlarımız, böylece mesafelerin öğrenmeye engel olmadığını da kanıtlamış oldular.

Pek çok öğrenciyi ruhlarının gıdası olan müzik ile buluşturan Prozodi online müzik kursu içerisinde sizin için de yerimiz var! Salgın sürecinde ya da hayatınızdaki çeşitli yoğunluklar nedeniyle ara verdiğiniz enstrümanınızı çalmaya evden de devam edebilir veya hep hayallerinizi süsleyen o enstrümanı çalmaya başlamak için ilk adımları atabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemek adına evde enstrüman dersleri aldırabilirsiniz.

Her yaş ve seviyeye uygun, bireysel eğitim metotları ile eğitim veren uzmanlarımız, evde geçen saatleri her yaş grubundan öğrencilerimiz için keyifli ve kaliteli kılmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Zoom üzerinden verilen online müzik dersleri eğitimimiz ile hayallerinizin enstrümanını çalmak ya da konservatuvara hazırlık yapmak için hala geç kalmadınız. Vakit kaybetmeden bize ulaşabilir ve ücretsiz deneme dersi için kayıt yaptırabilirsiniz. Manisa’nın en çok tercih edilen müzik kursu olan Prozodi Sanat Atölyesi’nin haftanın her günü saat 10.00-22.00 arasında görüntülü olarak gerçekleşen ayrıcalıklı müzik eğitimini online platformlarda da tecrübe etmek için daha fazla beklemeyin.

Kurslarımız haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır. 

1 aylık kurs birbirini takip eden 4 haftadan oluşur.

Ders saatlerimiz 4-6 yaş arası 40 dakika,

7 yaş ve üzeri 50 dakikadır.

BİZİ ARAYIN
Open chat
WHATSAPP
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?